Pre-Sale

Si te zgjidhni një makinë të përshtatshme?

Ju mund të na tregoni materiale pune copë, madhësinë, dhe kërkesën e funksionit makinë. Ne mund të rekomandojë makinën më të përshtatshme në bazë të përvojës sonë.

Kjo është hera e parë që kam blerë makinë, është e lehtë për të vepruar?

Ne mund të sigurojmë manualin e përdorimit apo video për të drejtuar. Nëse kjo është e vështirë për të mësuar, ne gjithashtu mund të ju ndihmojë me "Team viewer" online, me telefon ose Skype shpjegojë.

A mund të rregulloje makinën për mua?

Po, ne ofrojme customized zgjidhje, por duke pasur parasysh koston, ne do të rekomandojë konfiguracioni standard për të ju parë.

Çfarë është garanci? Në rast makinë prishen?

Makinat tona me 2 vjet kohë garanci për makinerinë e tërë, përveç pjesëve të veshjes (Blades, Lente, elektrodë dhe hundë), pjesët kryesore 6 muaj (Gyp, lazer, kontrollues, burim plazma etj)

Në periudhën e garancisë, të gjitha problemet jo-njerëzore të arsyeve të makinerisë ose pjesëve, ne do të jemi përgjegjës për mirëmbajtjen falas ose zëvendësimin e të rinjve me dërgimin në 3 ditë pune.

Si në lidhje me dokumentet e pas dërgesës?

Ne do të dërgojë të gjitha dokumentet nga ajri pas dërgesës. Duke përfshirë listën paketim, faturë komerciale, B / L, dhe certifikatave tjera të kërkuara nga klientët.

Koha e dërgimit?

Për makinë standarde, ajo do të jetë 7-10 ditë pune; për makinë jo-standarde, ajo do të jetë 20 - 30 ditë pune.

Sa është pagesa?

Normalisht ne e pranojmë T / T ose L / C, në qoftë se ju pëlqen kushte të tjera, na tregoni paraprakisht.

A organizojmë dërgesës për mua?

Nëse dy palët tona ranë dakord për kushtet CIF, ne do të rezervojmë një anije nga agjenti ynë një javë më parë dhe do t'i dërgojmë Bill-Loading (BL) te klienti për të konfirmuar informacionin e marrësit të ngarkesës;
Nëse janë terma FOB ose EX-PUNE, klientët mund të na dërgojnë informacionin e tyre për dërgimin e mallrave për të dërguar në libër.

Si është paketim?

Step1: prova e ujit film ambalazhi me mbrojtjen e shkumë në çdo cep.
Hapi 2: ngurta kuti druri anije që lundron mirë paketë me rrip çeliku.
3.: Save hapësirë sa më shumë që të jetë e mundur për enë ngarkimit.


Koha e postimit: maj-20-2020