After-Sale

Pas shitjes shërbimi nga deveja CNC

Shërbim CNC, CNC Riparimi dhe Garanci

CNC Service and Repair CNC ---- CAMEL CNC ofron tri lloje të pas shitjes shërbimi: mbështetje Hot-line, mbështetje email-, dhe instalimin në vend makinë. Ju mund të zgjidhni çdo lloj për lehtësinë tuaj.

Hotline Mbështetje

Ju lutem na telefononi në qoftë se keni nevojë për ndonjë shërbim CNC dhe / ose përkrahje në lidhje me produktet tona.

033

Hotline: 86-13969180875
Mbështetje Gjuha: English
Mbështetje Koha: 24 orë nga Mon-Sun

Mbështetje Email

Mirë se vini në CAMEL CNC Pas-Sales Departamenti i Shërbimit.

Ju lutemi shkruani pyetjen tuaj dhe info juaj është vetëm për qëllime të shërbimit.

 

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

 

On-site Machine Instalimi

Nëse keni nevojë në vend instalimin makine, ne do të ngarkuar $ 200 per në ditë, si dhe bileta vajtje-ardhje shpenzimet për dërgimin e teknik dhe strehim & Transport lokale. Ose ju mund të kontaktoni departamentin tonë pas shitjes shërbimi dhe për të diskutuar atë në detaje.

Garanci për makinat CNC nga deveja CNC

CAMEL CNC ofron 2 vjet kohë garanci për pajisje të kontratës dhe të shërbimit të tërë të jetës, përveç veshur pjesë, Për disa pjesë të vogla të thyera këmbimi, pa dëme njerëzore, ne do të ju dërgoj për të lira brenda 3 ditëve të punës.